image 1

CENA UBYTOVÁNÍ

(kód: vs17)

Chaty a chalupy - Chalupa v Oznici v Beskydech - světniceChaty a chalupy - Chalupa v Oznici v Beskydech - pokojChaty a chalupy - Chalupa v Oznici v Beskydech - pokojChaty a chalupy - Chalupa v Oznici v Beskydech - pohled zvenkuChaty a chalupy - Chalupa v Oznici v Beskydech - pohled zvenkuChaty a chalupy - Chalupa v Oznici v Beskydech - pohled zvenku

Sleva na neobsazené termíny od 29.6. – 31.8.                 9.000 Kč za objekt a týden
(sleva platí na pobyty objednané po 1.5.2013)

 

objekt a týden 9. 900 Kč/týden
objekt a víkend 3.900 Kč/víkend
objekt na silvestrovský nebo vánoční týden 2012 12.900 Kč/pobyt

 

Na místě se hradí kauce 1000 Kč, od které se odečítá spotřebovaná elektrická energie.

Ubytování v chalupě celoročně, v letní a zimní sezoně ubytování pouze v týdenních turnusech, v mimosezoně možné víkendy, minimálně 2 noci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tipy na romantickou dovolenou

 

Romantická dovolená u moře

 

Asi bude většina čtenářů souhlasit, že nejromantičtější je pobřeží v Chorvatsku. A nejvíc romantiky zažijete na jadranských ostrovech, kde najdete klidná místa a širokou nabídku ubytování v soukromí,"robinzonády", apartmánů přímo u moře, ubytovat se lze dokonce i na majácích. Jiné je pobřeží v Itálii. Pobřeží zde není tak členité a zapomenutých zákoutí je asi o něco méně. Ale i zde najdete zajímavé apartmány - a to nejen na pobřeží.

 

Dovolená na horách

Prozatím přinášíme tipy na dovolenou na horách od sousedů - z Rakousko a Slovenska. Zajímavé ubytování najdete i v Itálii.

 

Wellness a romantika

I to má své kouzlo! Zejména, když slunko přestane hřát už i nám blízkých moří. v listopadových plýskanicích se jet vyhřát do horké vody a nechat si rozmazlovat těšlo i duši - najděte si romantický pobyt nebo přímo wellnes pobyt podle svého gusta. Podívejte se na nabídku wellnes hotelů.